Zahřejte se plánováním letní dovolené!

Thinkstockphotos.com
Zima se pomalu začíná ukazovat ve své pravé podobě a i když si počkala až na konec ledna, jistě si to vynahradí a jaro tak zůstává nekonečně daleko. Pokud jste v těchto nevlídných dnech neustále ve spárech špatné nálady a nemůžete se dočkat letní dovolené, pak by jistě nebylo od věci, začít ji plánovat už teď.

Možná se právě letos chystáte vyrazit někam, kam vás to už dlouho láká. Plánováním své vysněné letní dovolené se tak rychle dostanete do mnohem pozitivnějšího rozpoložení. A protože rodinná dovolená bývá často i stresující, včasné a podrobné plánování je rozumné a rozhodně praktické.

Kam za poznáním?

Lednové slevy na koupi poznávacího zájezdu či na včasnou rezervaci online se v tomto období mohou vyšplhat až k desítkám procent. Už dnes se cestovní kanceláře předhání s nabídkami toho nejzajímavějšího, v rámci Evropy i mimo ni. Svou bohatou, bouřlivou historií a živelnou přírodou láká Anglie, Irsko a Skotsko, milovníci impozantních staveb si přijdou na své v olympijském Řecku, na nedotčenou přírodu vábí Rumunsko i Slovinsko. Romantikou se obklopíte v Paříži, mrazivým dechem dějin v Polsku, středověk smíšený s moderní současností vás ohromí v Berlíně, spoustu zážitků si přivezete z oblíbeného Chorvatska i ze slunné Itálie. Rozhodně však neprohloupíte, rozhodnete-li se věnovat nadcházející léto výletům po České republice.

Vyberte si dovolenou se slevou na Amplion.cz

Kam za sluncem, vodou a odpočinkem?

Pokud je pro vás zahraniční dovolená synonymem odpočinku, nechte se unést nabídkami pobytových zájezdů k moři, na malebné pláže a skalnatá pobřeží, do hotelových komplexů s nadstandardními službami i vybavením. Tady najdete skutečný relax i sportovní vyžití, možnosti potápění, výlety lodí, restaurace s nabídkami mezinárodních kuchyní, vyžití pro děti i možnosti výprav za poznáním a historií země. K nejoblíbenějším destinacím patří Egypt, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko, Malta, Mallorca, Thajsko aj.

Kam za dobrodružstvím s dětmi?

Rodinná dovolená s malými dětmi bude celkově náročnější, na jejich pohodlí i zábavu je třeba myslet téměř neustále. Na cestu do vzdálenějších destinací je nutné se skutečně dobře připravit a podrobně se informovat o nabídkách a možnostech CK, v ubytovacích zařízeních apod. Pokud jde o zábavu, v cizím prostředí už samo o sobě zajímavém, bude dětem stačit docela málo. Příroda, koupání, sportování, popř. zábavní parky, zoo apod., tím vším se svým ratolestem určitě zavděčíte. Nezapomeňte také na výlety na kolech, na návštěvu aquaparku  apod. Už dnes můžete využít nezanedbatelných slev pro pobyty s dětmi, letenky pro děti zdarma apod.

Zahřejte se plánováním letní dovolené! patří do témat
 • Kam se vydat v Praze Pudlinka68 22.06.2015 20:02:09

  Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, zda máte nějaké tipy, kam se vydat o prázdninách do Prahy, aby to bylo zajímavé i pro děti, ale aby zároveň viděli i nějaké památky? Díky za všechny tipy. Pavla


Cestování - dovolená patří do témat

Adresář

Poradna na téma Cestování - dovolená

Diskuze na téma Cestování - dovolená

 • 21.11.2014 16:11 Cestování jako relax

  Ahoj, máte to taky někdo tak, že relaxujete, když poznáváte nová místa? Já se za týden chystám na…

 • 14.07.2014 15:07 Cyklo diskuze

  Já jsem si koupila krásné kolo na moje cestování, takové krásné, ocelový RETRO rám :) hrozně se mi…

 • LucieJandova 14.09.2016 15:09 Cyklo diskuze

  Ahojte, chtěla bych se vás zeptat jestli by jste mi prosím neporadili s výběrem elektrokola. :) Dí…

 • PetraVas 08.12.2016 12:12 Cyklo diskuze

  Na cestování po městě jefajn kolo, které má celkemskladné a nepřílišrobustní parametry -…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku